Beauty Box

(4 arvustused)

29.90

WonderBox’i kingikarp, mis on mõeldud õrnemale soole. Beauty Box on täis üllatusi eelkõige kosmeetikamaailmast.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Beauty Box on suurepärane kingitus iseendale, naisele, emale, vanaemale, sõbrannale või hoopis tütrele!

Kingikarp sisaldab 4-6 kvaliteetset originaaltoodet, mille koguväärtus on vähemalt 50 eurot. Eelkõige on rõhku pandud kosmeetikale, kehahooldusele ja kosmeetikatarvikutele.

Iga kolme kuu tagant WonderBox’i sisu uueneb täielikult, et tuua Teieni veel põnevamaid tooteid. Kingikarbi sisu ei ole kunagi ette teada, see on vahva üllatus, mis selgub alles paki kättesaamisel.

Mida võis leida meie esimesest Beauty Box-ist?

Karpi avades tekkis täielik jõulutunne! Üllatusin täielikult, kui nägin, et karbisisu on nii up my street! Pole ühtegi toodet, mis mul seisma jääks. Ja samas on mitu sellist toodet, mida olen pikalt tahtnud, aga pole viitsinud poes ringi käia ja seda kõige paremat leida. Selles karbis oleks nagu kõik hea ja parem kokku pandud!

Loe täispikkuses arvustust I Discuss Beauty blogis!

4 arvustust tootele Beauty Box

 1. Anita

  Ostsin Wonderboxi oma sõbrannale sünnipäevaks ning ta jäi üllatusega väga rahule. Soovitan.

 2. M-L

  Esmalt tellisin Beauty Box’i endale. Sisu oli väga asjalik ja sisaldas kvaliteetseid tooteid ja jäin väga rahule. Ning nüüd edaspidi kui sõbrannadel on sünnipäevad tulemas, on kingituse tegemine väga lihtne! Vahva idee ja edu teile!

 3. Lia

  Mu karp sisaldas mitmeid tooteid, mida olen endale m6elnud juba tykk aega osta… Ja muidugi tuleb 2ra mainida ka s6bralik teenendus

 4. Mari (toote omanik)

  Tellisin Beauty Box’i sõbrannale sünnipäevaks ja olime mõlemad karbi sisuga väga rahul. Kingitust oli vaja juba järgmiseks päevaks ja tänu toredale teenindusele, jõudiski kink minuni juba sama päeva õhtuks.
  Väga lahe idee!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga